Jag planerar att bygga upp en verksamhet inom bygg och renovering i Stockholm, med tydlig inriktning mot att på sikt förvärva och utveckla fastigheter.
Affärsidén är att kombinera operativ byggkompetens med investering i mindre fastigheter – där värde skapas genom renovering, optimering och aktiv förvaltning, med möjlighet till försäljning eller konvertering.
Jag har redan ett nätverk inom bygg och arbetar med projekt inom renovering, stambyten och servicejobb. Parallellt utvecklar jag även idéer kring digitala verktyg för att effektivisera projekt, kundhantering och förvaltning.
Söker en investerare eller partner som vill vara med tidigt i uppbyggnaden. Rätt person ser långsiktigt värde i kombinationen bygg + fastighet och vill vara med och skapa något skalbart.
Hör av dig så berättar jag mer och delar affärsplan.